Eğitim ve spor öncelikli olacak

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, Macera Sporları Fuarı’nı ve Dünya Dalış Rekortmeni Cem Karabay’ı ziyaret etti. “İstanbul’un en genç belediye başkan adayı olarak Beylikdüzü’nde eğitim ve sporun önceliğim olacağını belirtmiştim” diyen Işık, “Dalış Adası, E Spor Merkezleri ve spor alanında birçok proje ile geliyoruz” diye konuştu.

2019 Yerel Seçimleri 19.02.2019, 08:00
Eğitim ve spor öncelikli olacak

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçim öncesinde çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Başkan Akgün, kendisine gelen davetleri de değerlendirerek her akşam birden çok evi ziyaret ediyor. Ziyaret ettiği ev ve sitelerde yeni dönem projelerini anlatan Akgün, “1 Nisan 2019 sabahında da siz değerli Büyükçekmece ailemin desteğiyle hizmetlerimiz kararlılık içinde sürecek. Büyükçekmece’yi beton kent yaptırmamakta kararlıyız” diye konuştu.

Projelerini anlattı
Mutluluk Şehri Buluşmaları kapsamında binlerce vatandaşın sorununa çare bulan Başkan Akgün, Sinanoba Altın Kolye Sitesi sakinleriyle bir araya gelerek Büyükçekmece’de hayata geçirilecek projeler hakkında vatandaşları bilgilendirdi.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?