Ekrem İmamoğlu mal varlığını açıkladı! Kendisi ve ailesine ait neler var

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu mal varlığını açıkladı. Peki listede neler var? İşte detaylar...

2019 Yerel Seçimleri 25.06.2019, 14:16 25.06.2019, 15:11 Burak ZİHNİ
Ekrem İmamoğlu mal varlığını açıkladı! Kendisi ve ailesine ait neler var

23 Haziran seçimlerinden galibiyetle ayrılarak İstanbul'u 5 yıllığına yönetme yetkisi alan Ekrem İmamoğlu mal varlığını basın aracılığı ile kamuoyuna paylaştı. İmamoğlu ve ailesinin mal varlığı ile ilgili olarak; “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, daha önce Sayın Binali Yıldırım ile katıldığı ortak yayında ailesinin malvarlığını şeffafça açıklayacağını duyurmuştu. Şimdi size ilk olarak Ekrem-Dilek İmamoğlu'nun malvarlığı listesini daha sonra da babası Hasan İmamoğlu'nun malvarlığı listesini sunuyoruz.” denildi.

İlk olarak köşe yazısında Gazete Damga'nın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mert'in gündeme getirdiği ve ortak buluşmada her iki adaya İsmail Küçükkaya tarafından sorulan 'mal varlığınızı paylaşır mısınız? sorusu sonrası İBB Başkanı İmamoğlu mal varlığını kamuoyu ile paylaşmış oldu.

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Ali Tarakçı da Çağlar Cilara’nın konuğu olduğu Onuncu Köy programında konu ile ilgili yorumunda İmamoğlu’nun mal varlığını açıklaması çağrısında bulunmuştu. Programı aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

https://youtu.be/m-5EIhVvcgQ


Ekrem İmamoğlu ve Dilek İmamoğlu'nun mal varlığı;

ekrem imamoğlu mal varlığı

ekrem imamoğlu mal varlığı
ekrem imamoğlu mal varlığı
ekrem imamoğlu mal varlığı

Hasan İmamoğlu'nun mal varlığı

hasan imamoğlu mal varlığı

Yorumlar (0)