Anıl Boduç yazdı: Gelin bakalım neymiş bu Avcılar modeli kentsel dönüşüm?

DAMGA Haber Müdürü Anıl Boduç, Avcılar'ın gündeminde ilk sıralardan birinde olan kentsel dönüşüm ile ilgili bir yazı kaleme alarak ilçeye dair değerlendirmelerde bulunud.

Avcılar Haberleri 27.03.2021, 07:44 27.03.2021, 12:50 Burak ZİHNİ
Anıl Boduç yazdı: Gelin bakalım neymiş bu Avcılar modeli kentsel dönüşüm?

Boduç yazısında şu ifadeleri kullandı;

"Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ve ekibinin birkaç gündür övündüğü yegane şey “Avcılar modeli kentsel dönüşüm...” oluyor. İyi ama neymiş bu Avcılar modeli kentsel dönüşüm? Bilmiyorsunuz değil mi? Aslında kimse bilmiyor. Yani Sayın Hançerli ve ekibi dışında kimse bilmiyor desek daha doğru olur. Onlar da neden biliyor diyorum; sonuçta insan bilmediği bir şeyle ilgili bu kadar övünmez değil mi? Koskocaaaaa Avcılar Belediye Başkanı adam. Vardır elbet bir bildiği neyse...

Neyse, neyse. Şimdi herkesin bildiği kendine. Benimki de bu köşeden hepinize. Yalnız bu konuya gelmeden önce ne diyecektim... Bu ara bahar bir türlü gelmedi. Havalar hala soğuk. Yağmurdu hiç durmuyor. Ondan olacak sıcak bir kahve özlemini saat başı duyuyor ve sık sık kahve içiyorum. Kahveyi hazırlarken, kaynamış suyu direk kahvenin üzerine dökmemek gerektiğini biliyor mudunuz? Kahve yanıyormuş... Yani bana da bir arkadaş söyledi... İşte arkadaşların güzel yönleri."

Yazının devamı için tıklayınız.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?