Sosyal medyadan oturma odalarına

Avcılar Belediyesi, pandemi koşulları nedeniyle Ramazan ayına yönelik kültürel etkinliklerini sosyal medya mecralarına taşıyor

Avcılar Haberleri 14.04.2021, 21:28 15.04.2021, 05:39 Burak ZİHNİ
Sosyal medyadan oturma odalarına

Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ramazan ayının manevi atmosferine uygun şekilde hazırladığı çevrim içi programlarla, Avcılarlılara keyifli dakikalar geçirmelerini ve unutulmaz müzik ziyafetleri sunmayı amaçlıyor. Ramazan aylarının vazgeçilmezi olan Hacivat ile Karagöz oyunundan sema gösterisine, ud dinletisinden kanto ve orta oyununa kadar bir çok zengin içerik belediyenin sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanarak Avcılarlıların evlerine konuk olacak. Haftanın 4 günü 20.30’da yayınlanacak olan programların ilki “Hürmüz’ün Kocaları”, 14 Nisan Çarşamba günü izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Güzel etkinlikler hazırladık

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek şunları söyledi: "Bu yıl kalabalık sahur ve iftar sofralarımızda sevdiklerimizle bir arada olamadık, onlara gönlümüzce sarılamadık. Güzel İnsanların Kenti Avcılar evde kalmak zorunda olduğumuz pandemi koşullarında ramazan eğlencesinden mahrum kalmasın diye birbirinden güzel etkinlikler hazırladık. Komşularımızın zor günlerden geçtiğimiz bugünlerde keyifli zamanlar geçireceğini umuyorum. Ramazan ayının birlik ve beraberlik içinde karşılıklı yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü ve kardeşlik duygularımızı güçlendirmesini temenni ederim."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?