“Bir gün değil, her gün sevimli dostlarımızın yanındayız”

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında sokak hayvanlarına mama ve su dağıtımı yaptı. Başkan Kartoğlu, “Sevimli dostlarımızın bir gün değil her gün yanlarındayız.” dedi.

Başakşehir Haberleri 08.05.2021, 10:52 08.05.2021, 10:56 Burak ZİHNİ
“Bir gün değil, her gün sevimli dostlarımızın yanındayız”

Başakşehir Belediyesi sokak hayvanlarına yönelik bakım ve besleme çalışmalarına devam ediyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veteriner hizmetleri ekipleri, sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında, sokak hayvanlarına yönelik besleme çalışmalarına hız verdi. Besleme çalışmalarına Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katıldı.

36 NOKTADA MAMA İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ

İlçe genelinde kurulan 36 besleme odağında düzenli olarak mama dağıtımı yapıldığını belirten Başkan Kartoğlu, “Sevimli dostlarımız bizim canımız. Onların bakımı ve sağlığı için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Ekiplerimiz her gün sevimli dostlarımızın günlük mama ihtiyaçlarını karşılıyor.” ifadesini kullandı.

“SEVİMLİ DOSTLARIMIZI BESLEME ODAKLARINDA BESLEYELİM”

Başakşehirli komşularına çağrıda bulunan Başkan Kartoğlu, “Sevimli dostlarımızın beslemelerini, besleme odaklarımızda yapmalarını rica ediyorum. Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte oluşabilecek kötü kokunun da önüne geçmiş olacağız. Besleme odaklarımızın nerelerde olduğunu belediyemizin internet sitesi üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca sevimli dostlarımızın su ihtiyaçlarını karşılamak için kapımızın önüne bir kap su koymayı da unutmayalım.” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?