Abdullah Gül Üniversitesi Öğretim Üyesi alımı yapacak

Abdullah Gül Üniversitesi Öğretim Üyesi alımı yapacağını duyurdu.

Abdullah Gül Üniversitesi Öğretim Üyesi alımı yapacak

Basın İlan Kurumu İlan Portalı www.ilan.gov.tr'de yer alan bilgilere göre şu açıklama yapıldı; "Eğitim dili İngilizce olan Üniversitemize; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartlar ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmeliğin ilgili maddeleri gereğince yabancı dil asgari koşullarını sağlamış olmak şartıyla ilanda belirtilen ve aşağıda ayrıntıları verilen evraklarla birlikte müracaat etmeleri gerekmektedir.

İLAN S.N. BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVAN DER. ADET ÖZEL ŞARTLAR
1 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Sosyal Psikoloji Doçent 3 1 Doçentliğini Sosyal Psikoloji alnından almış olmak.
2 Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi Biyomühendislik Biyomühendislik Doçent 3 1 Biyoenformatik, veri madenciliği ve mikroRNA tahmini konularında çalışmalar yapmış olmak. Uluslararası saygın bilimsel dergilerde araştırma makaleleri üretmiş olmak.
3 Yönetim Bilimleri Fakültesi İşletme Üretim Yönetimi ve
Pazarlama
Dr. Öğretim Üyesi 4 1 Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında çalışmalar yapmış olmak.


"


Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar (0)