Hatay'da Konteyner Kent Alanının Bakım Onarım İşi İhale Edilecek

Hatay Valiliği İl Afet ve Acil Durum Harcama Komisyon Başkanlığı sorumluluğu altında yapılacak olan, Suriye İdlip Gerginliği Azaltma Bölgesinde (İGAB) İGA tarafından yapılan konteyner kent alanının bakım onarım işi pazarlık usulü ve anahtar teslim götürü bedel ile ihale edilecek.

Hatay'da Konteyner Kent Alanının Bakım Onarım İşi İhale Edilecek

Basın İlan Kurumu İlan Portalı www.ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; İhale, 22 Ocak 2021 tarihinde saat 11:00'de Hatay Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Toplantı Salonunda yapılacak.

Hatay Valiliği İl Afet ve Acil Durum Harcama Komisyon Başkanlığı sorumluluğu altında yapılacak olan, Suriye İdlip Gerginliği Azaltma Bölgesinde (İGAB) İGA Tarafından Yapılan Konteyner Kent Alanının Bakım Onarım İşi  Pazarlık Usulü (Açık Eksiltme Yöntemi İle) ve Anahtar Teslim Götürü Bedel ile ihale edilecek. İdarenin adresi İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İskenderun yolu 23. Km Paşaköy Köprüsü Yanı Tavla Caddesi No:1 Antakya/HATAY olarak belirlendi. İhale konusu yapım işinin
a) Niteliği, türü ve miktarı: Suriye İdlip Gerginliği Azaltma Bölgesinde (İGAB) İGA Tarafından Yapılan Konteyner Kent Alanıın Bakım Onarım İşi 
b) Yapılacağı yer: Suriye İGAB Bölgesi
c) İşe başlama tarihi: Sözleşmenin imzalanmasından itibaren en geç 5 (Beş) gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak.
d) İşin süresi: İşyeri tesliminden itibaren 45 takvim günüdür.

İlanla ilgili ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?