Muhtarlara son teknoloji

Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki mahalle muhtarlıklarının hizmet kalitesinin artırılması amacıyla muhtarların bilgisayar sistemlerini son teknoloji ile yeniledi.

Muhtarlara son teknoloji

Hiç şüphesiz bilişimin, iletişimin ve teknolojinin hayatımıza yön verdiği bir zamanda yaşıyoruz. Zamanın ruhuna uygun hareket eden Bayrampaşa Belediyesi de teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Verdiği tüm hizmetleri son teknoloji ile entegre biçimde sunan Bayrampaşa Belediyesi, şimdi de ilçedeki mahalle muhtarlıklarının bilgisayar sistemlerini yeniledi. Muhtarlıkların hizmet kalitesini artırmak amacıyla yapılan yenileme etkinliği, pandemi kurallarına uygun olarak, Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gözümüz kulağımız oluyor

Etkinlikte konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, "Hizmetlerimizin verimli ve etkili sunulması noktasında muhtarlarımız adeta bizim gözümüz kulağımız oluyor. O nedenle onların bilgisayar sistemlerini son teknoloji ile yenileyerek, vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesini sağlamış olduk. 11 mahalle muhtarımıza takdim ettiğimiz bilgisayarlar gelişmiş özellikleri ile daha hızlı işlem yapılmasına olanak sağlıyor. Yeni bilgisayar sistemlerinin ilçemiz ve muhtarlarımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Başkan Aydıner’in ev sahipliği yaptığı etkinliğe belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları ve birim müdürleri katıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?