Doğa tutkunları Büyükçekmece’de

Birçok kişinin hayalini süsleyen karavanların en gözde modellerinin sergilendiği Karavanist İstanbul Karavan ve Ekipmanları Fuarı, 2 Nisan Cuma günü, Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı.

Büyükçekmece Haberleri 05.04.2021, 16:18
Doğa tutkunları Büyükçekmece’de

13 Nisan 2021 Salı gününe kadar açık olacak olan fuar, hafta içi her gün saat 10.00 ile 18.00 arası ziyaret edilebilecek. Her bütçeye uygun karavanın bulunduğu Karavanist’te, 45 bin liradan 1 milyon liraya kadar karavanlar ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. İsteyenlerin karavan kiralayıp satın alabileceği fuarda, 100’e yakın firma ve 150’yi aşkın markanın son teknoloji ürünleri tanıtılıyor. Kendi karavanını tasarlayan kadın girişimcilerin özel karavanlarının da sergilendiği Karavanist’i, Instagram ve YouTube fenomenlerinin yanı sıra karavan sahibi olan Kenan Doğulu, Şevval Sam ve Pınar Altuğ gibi ünlü isimlerin de ziyaret etmesi bekleniyor. Dünyanın en güzel karavanlarının adeta geçit yaptığı Karavanist İstanbul Karavan ve Ekipmanları Fuarı, 2 Nisan 2021 Cuma günü büyük bir coşkuyla başladı. Doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyen birçok insanın hayallerini süsleyen karavanların en özel modellerinin sergilendiği Karavanist Fuarı, Büyükçekmece’de bulunan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 13 Nisan 2021, Salı gününe kadar devam edecek. Fuar, hafta içi her gün saat 10.00 ile 18.00 arası ziyaret edilebilecek. Tüyap tarafından düzenlenen fuarda, isteyenlere karavan satışı ve kiralaması da yapılıyor. Karavanist’te 45 bin liradan 1 milyon liraya kadar birçok bütçeye hitap edecek karavan çeşitleri ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Fuarın en çok ilgi çeken ürünü ise 1 milyon TL değerindeki karavan… 4x4 kamyonlara uygulanan, yatak odasından mutfağına kadar her ayrıntısı özenle dizayn edilen bu özel karavan, fuarda meraklılarını bekliyor.

Fuara ziyaretçi ilgisi yüksek

Fuarın açılışında konuşan Tüyap Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Tüyap Fuarcılık olarak bugün fuar portföyümüze ve takvimimize yeni bir fuar eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Karavan sektörüne, ilk kez hazırladığımız Karavanist Fuarı ile önemli bir giriş yaptık” dedi. Karavanist’in açıldığı ilk saatlerden itibaren önemli bir ziyaretçi ilgisi ile karşılaştığını, bu yüzden katılımcıların yüzlerinin güldüğünü belirten Ersözlü, şöyle konuştu: “13 Nisan’a kadar devam edecek fuarımızda, 100’e yakın katılımcı firmamız son model karavanlarını sektörle buluşturacak. Fuarımıza 30 binin üzerinde ziyaretçi bekliyoruz. Fuarımızda, 45 bin liradan 1 milyon liraya kadar çok farklı bütçelere hitap eden karavanlar görücüye çıkıyor. Hafta ortasında katılımcı firmalarımızın içerideki karavanlarının tamamının satılacağına inanıyorum. Fuarımıza katılan ve bize güvenen tüm dostlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Tedbiri, güvenliği ve sağlığı, ön planda tutarak fuarımızı açıyoruz. Gelen ziyaretçilerimiz sosyal mesafe kurallarıyla ve HES kodları sorgulanarak içeri alınıyor. Amacımız katılımcı firmalarımızın hem ticaretine destek olmak, hem de sağlıklarını korumak.”

BARIŞ KIŞ

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?