Emeğin değeri asla ölçülemez

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Üner, "Kendi sağlığınızı düşünmeden, ailenizden uzak kalarak bu kutsal görevi sadece mesleki sorumlulukla yerine getiriyorsunuz. Emeğinizin değeri hiçbir şekilde ölçülemez" dedi.

Çatalca Haberleri 16.03.2021, 16:55
Emeğin değeri asla ölçülemez

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, gece gündüz demeden fedakârca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz hekimlerimizin ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Üner’in yazdığı mesaj, hazırlattığı hediyeler eşliğinde Kültür İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe mahallelerinde bulunan tüm sağlık merkezlerindeki sağlık mensuplarına iletildi. Başkan Mesut Üner, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan ile birlikte 2. No’lu Aile Sağlığı Merkezi’ni ve İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gökçe Gerçek nezdinde sağlık mensuplarının gününü kutladı. Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi’ne de ziyarette bulunan Başkan Mesut Üner, İlçe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’inde katılımları ile Başhekim Dr. Şenel Akgöz ve hastanede görev yapan sağlık mensupları ile bir araya geldi.

Büyük takdir topluyor

Sağlık çalışanlarının ortaya koyduğu emeğin değerinin hiçbir şekilde ölçülemeyeceğini ifade eden Başkan Mesut Üner, "er zaman bu zorlu mesleği özveri içerisinde icra eden siz değerli sağlık çalışanlarımız, bu yıl gece gündüz demeden koronavirüse karşı olağanüstü fiziksel ve ruhsal bir mücadele içerisinde yer aldınız ve almayada devam ediyorsunuz. Emeğinizin değeri hiçbir şekilde ölçülemez. Bu zorlu süreçte mesleğinizi uygulayıp, hastalığın yayılmasını engellemeye ve hastalarımızı iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Kendi sağlığınızı düşünmeden, ailenizden uzak kalarak bu kutsal görevi sadece mesleki sorumlulukla yerine getiriyorsunuz. Sizin bu özverili çalışmalarınız vatandaşlarımız tarafından da net bir şekilde biliniyor ve büyük takdir topluyor. Ben tüm siz değerli sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyorum. Bizler daima sizlerin yanınızdayız. Bu zorlu süreçte ülkemizde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine sabır diliyorum" açıklamasında bulundu. 

Yorumlar (0)