Hakan Şükür'ün Türkiye'de görüştüğü yorumcu gazeteci kim!

FETÖ firarisi, Galatasaray ve milli takımın eski golcüsü Hakan Şükür Amerika'da verdiği bir röportajda Türkiye'deki bir gazeteci arkadaşıyla görüştüğünü belirtti. Röportajın ardındna bu ismin kim olduğu merak ediliyor.

Dünya 08.05.2018, 12:17 Burak ZİHNİ
Hakan Şükür'ün Türkiye'de görüştüğü yorumcu gazeteci kim!

Amerikan New York Times gazetesi ABD’ye kaçan FETÖ firarisi Hakan Şükür ile yapılmış geniş bir röportajı yayınladı. ABD’ye kaçtıktan sonra ilk kez konuşan Hakan Şükür, Palo Alto/Kaliforniya’da (Silikon Vadisi), Google Genel Merkezi’nin yakınında bulunan kafesinde sorulara yanıt verdi.

ŞÜKÜR'ÜN KANKASI KİM ACABA: Bu söyleşi sırasında söylediği bazı çarpıcı sözleri Habertürk gazetesinden Oray Eğin köşesine taşıdı.

İşte yazının o bölümü: "Hakan Şükür, ABD’ye kaçtıktan sonra ilk kez New York Times’a söyleşi verdi. Pazar günü spor ekinde yayımlanan söyleşide en ilginç taraflardan biri, sık sık Türkiye’den telefonda konuştuğu bir televizyoncu olduğu iddiası. Televizyonlardaki tartışma programlarına çıkıp yorum yaptığını anladığımız ve yazıda “television personality” diye tarif edilen Şükür’ün kankası kim acaba?

İŞLER İYİ GİTMİYOR DEYİP ONDAN SONRAKİ GÜN HÜKÜMETİ ÖVMÜŞ
“Şükür yakın zamanda Türkiye’de televizyonlara çıkan bir arkadaşıyla konuşmuş ve ikisi de Türkiye’de işlerin iyi gitmediğinde fikir birliğine varmışlar” diyor yazıda. “Daha sonra arkadaşının bir Türk gazetesine verdiği söyleşide hükümeti övdüğünü görmüş.”


ARADIN NEDEN ÖYLE SÖYLEDİĞİNİ SORDUM
Belli ki hemen her gün konuşuyorlar, ki Şükür “Daha önceki gün onu aradım, ‘Neden böyle dedin?’ diye sordum” diyor.

KRİPTOLAR HALA AYIKLANMADI
Kaç zamandır söylüyorum, FETÖ meselesi daha bitmedi. Kriptolar hâlâ ayıklanmadı. Hakan Şükür gerçekten doğruyu mu söylüyor, bilmiyorum ama üzerinde durulması gerekiyor."

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?