AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı Ne zaman? Merkez tercihi nasıl yapılır

Binlerce öğrencinin öğrenim gördüğü Açıköğretim Fakültesi'nde güz dönemi ara sınavı ne zaman sorusunun yanıtı merak edilerek araştırılıyor. Sınav giriş belgesi nasıl alınır konusunun da ele aldığımız haberimzde tüm detayları okuyabilirsiniz.

Eğitim 10.10.2018, 11:06 10.10.2018, 11:15 Burak ZİHNİ
AÖF Güz Dönemi Ara Sınavı Ne zaman? Merkez tercihi nasıl yapılır

Türkiye'nin en kalabalık fakültesi olan Açık Öğretim'de vize sınavı heyecanı yaşanıyor. Öğrenciler sınava hazırlanmaya devma ederken diğer bir yandan iki gün gerçekleştirilecek oturumlarla yapılacak sınavlara giriş sağlayabilmek adına tüm bilgileri de öğrenmek istiyorlar.
 

AÖF Güz Dönemi Vize Sınavı ne zaman?


Öğrenciler için kritik bir önem taşıyan güz dönemi ara sınavı 24-25 Kasım tarihlerinde yapılacak.
 

AÖF Güz Dönemi Ara Sınav giriş belgesi nasıl alınır?


Sınava girebilmek için en önemli belge olan bu evrak birkaç gün önce alınmalıdır. Sabah saatlerinde her ihtimalin düşünülerek sınav giriş belgesinin çıktısı bir bilgisayardan alınırsa iyi olur. AÖF sınav giriş belgesi anadolu.edu.tr/acikogretim adresinden alınmaktadır.
 

AÖF güz dönemi sınav merkez tercihi nasıl yapılır ve son gün ne zaman?


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı aktif öğrencilerin 2018-2019 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavları, 24 Kasım Cumartesi ve 25 Kasım Pazar günlerinde yapılacaktır.

Güz dönemi ara sınavı için sınav merkezini değiştirmek isteyen öğrenciler, 11 Ekim Perşembe günü saat 23.30’a kadar sınav merkezi tercihi yapmaları halinde ara sınavlarına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bu tarihten sonra yapılan sınav merkezi değişikliği bir sonraki güz dönemi dönem sonu sınavı için geçerli olur.

Öğrenciler, sınav merkezi tercih işlemlerini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Öğrenci Girişi” bölümüne T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından, AÖF bürolarından ya da Açıköğretim Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10 ya da 444 10 26 (7 gün 24 saat) telefon numaralarını arayarak yaptırabilirler.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?