Bahçeşehir ücretsiz sınav imkanı veriyor

Bahçeşehir Koleji, Türkiye genelindeki 12.sınıf öğrencilerine yönelik dijital ortamda seviye tespit sınavı gerçekleştireceğini duyurdu.

Eğitim 29.10.2020, 18:43
Bahçeşehir ücretsiz sınav imkanı veriyor

24 Ekim-6 Kasım arasında başvuruların gerçekleşeceği sınava seviyesini öğrenmek isteyen 12. sınıf öğrencileri ücretsiz olarak katılabilecek. Türkiye genelinde 12. sınıfa giden ve YKS 2021’e hazırlanan tüm öğrenciler için Bahçeşehir Koleji dijital ortamda seviye tespit sınavı gerçekleştireceğini duyurdu. Online gerçekleşecek olan sınavın başvuru tarihleri 24 Ekim – 6 Kasım olarak belirlendi. 7 Kasım’da TYT, 8 Kasım’da ise AYT yapılacağı sınavın sonuçları 10 Kasım’da açıklanacak. Aynı zamanda öğrenciler Seviye tespit sınavının tüm soru çözüm videolarına dijital eğitim platformu üzerinden ulaşılabilecek ve sınav karnelerine ücretsiz olarak ulaşabilecek.

Herkes katılabilir

Her çocuğun kaliteli bir eğitimi hak ettiğinin altını çizen Bahçeşehir Koleji Eğitim ve Eğitim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Özge Aslan; “Dijital eğitim artık hayatımızın bir parçası. Bahçeşehir Koleji olarak bu alandaki 10 yıllık deneyimimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz. İsteğimiz tüm öğrencilerin iyi bir eğitim alabilmesi. İşte bu nedenle okul ayrımı yapmadan Türkiye genelindeki tüm 12. sınıf öğrencilerini ücretsiz katılabilecekleri bu sınava davet ediyoruz. Başarılı olanlar SEY Vakfı tarafından verilecek eğitim bursunu kazanma şansı yakalayacakları bireysel sınava katılmaya hak kazanacaklar. Belki de yeni bir geleceğe kapı açma şansı yakalayacaklar” dedi.
 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?