Rumeli Üniversitesi indirime gitti

Denizbank İstanbul Rumeli Üniversitesi ile yaptığı anlaşma kapsamında, okul kayıt ödemelerini fastPay ile yapan öğrencilere yüzde 5 indirimin yanında yüzde 5 burs imkanı sunuyor.

Eğitim 05.09.2018, 13:08 Burak ZİHNİ
Rumeli Üniversitesi indirime gitti

DenizBank, ödeme uygulaması fastPay ile üniversite hayatına atılan gençleri desteklemek üzere önemli bir girişime imza attı. Banka, İstanbul Rumeli Üniversitesi ile süregelen 3 yıllık işbirliği kapsamında, hali hazırda DenizBank müşterilerinin yararlandığı peşin ödemede yüzde 5'lik indirim yanında bir de yüzde 5 burs imkanı avantajı sağlıyor.

Yenilikçi çalışmalar sürecek
İnovasyon ile insan hayatına sağlanan faydayı buluşturabildikleri yerde değer ürettiklerine inandıklarını belirten DenizBank Dijital Dönüşüm ve Süreç Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan, “Bu vizyon doğrultusunda kuruluş yılından itibaren bankacılık hizmetlerimizi daha geniş kitleler için kolay ve erişilebilir kılmak üzere çalışıyoruz. Teknoloji ile insan faktörü arasında köprü kurmak üzere faaliyet gösteren bir kurumuz. fastPay uygulaması da bu anlayışla hayata geçirdiğimiz, Türkiye'de ilk defa bir bankanın kendi müşterisi olmayan, hatta banka hesabı bulunmayan kullanıcılara mobil para gönderme imkanı sağladığı, bugün itibarıyla 2.5 milyon kişinin cebine ulaşmış ve özellikle de gençlerimizin ihtiyaçlarını nakitsiz, kartsız, kolaylıkla gerçekleştirebilmeleri adına ciddi avantajlar sağlayan bir uygulama. Türkiye'nin ilk online cüzdanı fastPay etrafında işbirliklerimizi geliştirerek, daha fazla insanın hayatına dokunmak üzere çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?