Samyeli Engelsiz Yaşam ve Eğitim Derneği ödüle doymuyor!

Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödül töreninde Samyeli Engelsiz Yaşam ve Eğitim Derneği yılın en iyi eğitim projesi ödülüne layık görüldü. TRTHaber, CNNTürk ve ATV gibi pek çok yayın kuruluşu da ödül aldı. Zara, Ferhat Göçer, Kerem Alışık gibi isimlerde ödüle layık görünen ünlüler arasındaydı.

Eğitim 19.11.2021, 15:11 19.11.2021, 15:24 Dilan Ölmez
Samyeli Engelsiz Yaşam ve Eğitim Derneği ödüle doymuyor!

Atakan Taşur ve Koray Bozat tarafından düzenlenen 4. Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödül Töreni bu yıl, Beyoğlu'nda bulunan CVK Bosphorus Hotelde gerçekleşti. Geçtiğimiz yıllarda pek çok ödül alan Samyeli Engelsiz Yaşam ve Eğitim Derneği ödüllerinin arasına bir yenisini daha ekledi,
Birçok ünlü ismin yer aldığı gece de Samyeli Engelsiz Yaşam Ve Eğitim Derneği’nin ödülünü derneği temsil eden Onursal Başkanı Osman Korkaman ve Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Demir aldı.

Yılın en iyi eğitim projesi ödülü Samyeli Engelsiz Yaşam’ın!

Azerbaycan'ın Karabağ zaferinin kutlandığı gece de konuşma yapan Bahattin Demir, Türkiye-Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü'nce düzenlenen program, iki ülkenin kardeşlik bağlarını güçlendirmeyi, birlik ve beraberliğini tüm dünyaya göstermeyi amaçlıyor. Biz de özel çocuklar için her zaman birliktelik çağrısı yapan bir dernek olarak bu anlamlı gecede ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Azerbaycanki tüm özel kardeşlerimize de buradan selam olsun.”

Engelsiz yaşam derneği

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?