Sinoplular fuarı bekliyor

Sinoplu İş Adamları Derneği (SİAD), Proaktif Fuarcılık iş birliği ile 19-22 Aralık 2019 tarihlerinde Sinoplu İş Adamları Fuarı düzenleyecek.

Ekonomi 30.01.2019, 07:33 30.01.2019, 07:35 Burak ZİHNİ
Sinoplular fuarı bekliyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanan ve KOSGEB tarafından desteklenen fuar ile uluslararası arenada Sinop iş dünyasının sesi duyurulmuş olacak.Fuara ilişkin konuşan Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan yaptığı açıklamada; “İlki 2017 yılında yapılan Sinop İş Dünyası ve Girişimci Formu’nun uluslararası alana taşınarak fuar formatında yapılmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘ 2017 yılında da şirket olarak katılmış ve önemli kazanımlar elde etmiştik. Sinoplu İş Adamlarının birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde bu fuarda olmalarını önemsiyorum. Fuarımız’ın iş dünyasına, memleketimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Geniş katılım olacak
Sinoplu İş Adamları Fuarı'na katılım sözleşmesini Proaktif Fuarcılık Firması Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şahin ile imzalayan Rafet Orhan tüm Sinoplu İş Adamlarını bu fuarda görmek istediğini söyledi. Şahin ise “Bu fuar Sinoplu tüm hemşehrilerimizin seslerini dünyaya duyuracağı, isminden söz ettireceği bir fuar olacak. Geniş bir katılım olacağından şüphemiz yok” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?