Çatıda yakalandı, polise bunu söyledi: Akşam eniştem karakola gelince konuşuruz

İstanbul Esenyurt'ta polisin uyarılarına rağmen durmayan ve kaçtıktan sonra da otomobillerini bırakan 2 şüpheli yakalandı. Bir binanın çatısında yakalanan şüpheliler emniyete götürülürdü. Yakalanan şüphelilerden biri; "Akşam eniştem karakola gelince konuşuruz" dedi.

Esenyurt Haberleri 26.02.2021, 10:17 Burak ZİHNİ
Çatıda yakalandı, polise bunu söyledi: Akşam eniştem karakola gelince konuşuruz

Olay, dün akşam saatlerinde Esenyurt Fatih Mahallesi'nde meydana geldi. Devriye görevi yapan polis ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayan 2 şüpheli otomobil ile kaçmaya başladı. Araçlarını 927. Sokak'ta bırakan şüpheliler yaya olarak kaçıp, 932'nci Sokak'ta bulunan bir apartmanın çatısına saklandı. Otomobili bulan polis ekipleri, çevrede yaptıkları araştırma sonrası kaçan şüphelileri çatıda yakaladı. Ayrıca şüphelilerin kaçarken attıkları ruhsatsız tabanca da polis ekiplerince ele geçirildi. 2 şüpheli kelepçelenerek gözaltına alındı.


"Eniştem gelince konuşuruz"

Yakalanan şüpheliler, gözaltına alındıkları sırada polis ekiplerine zorluk çıkardı. Araca bindirilmek istenen şüpheli, polis ekiplerine, "Tamam bırak eniştemi arayacağım. Kaçtık, tamam, hatalıyım. Akşam eniştem karakola gelince konuşuruz" dedi. DHA

Yorumlar (0)