Esenyurt 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi kupalara ambargo koydu

Esenyurt 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi okullar arası spor müsabakalarında büyük bir başarıya imza atarak tüm kupaları topladı

Esenyurt Haberleri 20.05.2022, 16:16 Anıl Boduç
Esenyurt 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi kupalara ambargo koydu

İstanbul Esenyurt 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi okullar arası spor müsabakalarında takım ve bireysel karşılaşmalarda büyük başarı sağladı. 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı okul sporları müsabakalarında katıldıkları tüm kategorilerde kupa ve madalyalarla okula döndü. Okul Müdürü Cihan Karakoç ve ekibinin yetiştirdiği Gençler Erkek Voleybol takımı namağlup olarak İstanbul Voleybol şampiyonu oldu. Okulun futbol takımı ise İstanbul üçüncülük kupasını aldı. 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Esenyurt'ta düzenlenen okullar arası ilçe müsabakalarında da, Esenyurt ilçe futbol şampiyonu, genç kızlar basketbol şampiyonu, erkek voleybol şampiyonu, erkek basketbol ikincilik kupası, masa tenisi ikincilik kupasını almayı başardı.
 


Önemli başarılar elde edildi
Takım sporları yanında bireysel spor dallarında ise 12'nci sınıf öğrencisi Dilara Cesur Kick Box dünya üçüncülük madalyasını aldı. Point Fighting dalında 12'nci sınıf öğrencisi Batuhan Gülteze Türkiye ikinciliği ve İstanbul ikinciliği madalyalarını aldı. Esenyurt ilçesi okul sporları satranç turnuvasında yine 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi takımı birinci olurken, bireysel sıralamada ise Mithat Demirtaş 6 puan alarak birinci, Azizullah Hakimyar 6 puan alarak ikinci oldu.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?