Esenyurt'ta kayan araç duvara çarptıktan sonra yola savruldu! İki kişi zor kurtuldu

Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç iki kişinin canını alıyordu. Esenyurt'ta duvar çarptıktan sonra minibüsle çarpışan aracın arasında kalmaktan son an da kurtulan iki kişi yara almadı. O anlar kameraya yansıdı. 

Esenyurt Haberleri 18.02.2021, 09:53 Burak ZİHNİ
Esenyurt'ta kayan araç duvara çarptıktan sonra yola savruldu! İki kişi zor kurtuldu

Olay, Saadetdere Mahallesi 122. Sokak'ta dün sabah saatlerinde yaşandı. Karlı ve buzlu yolda yokuş aşağı inerken kayan otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıkarak binanın bahçe duvarına çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobil, yol kenarında park halinde olan minibüse de çarparak durabildi. Yoldaki iki kişi, kaçarak savrulan otomobil ile çarptığı minibüs arasında kalmaktan son anda kurtuldu. Olayda şans eseri yaralanan olmazken, araçlarda hasar oluştu.


Telefonla kaydedildi

Yaşanan kaza anları bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, otomobilin yokuş aşağı inerken kaydığı, kaldırıma çıkıp duvara çarptığı ve savrularak park halindeki minibüse çarpıp durduğu görülüyor. İki kişinin kaçarak, savrulan otomobil ile minibüs arasında kalmaktan son anda kurtulduğu kameraya yansıyor.

Yorumlar (0)

`)}});