03.12.2020, 05:57

Gün ola harman ola bir varmış bir yokmuş

Kuruldu kurulmadı derken nihayet, ciddi deneyim ve tecrübeye sahip hanımefendi toparlandı kararını verdi. İyi Parti'nin kurulacağını net bir şekilde ifade ettiler parti kuruldu, zamanlama mükemmeldi.

Tecrübeli başkan vefasızdı tabi ki kuruluş aşamasında hatalar yapacaktı. Çok geçmeden partinin isminin önü kalabalık çocuğu sağa sola saldırmaya başladı, huylu huyundan vaz geçer mi asla.

Aksilik ya bu partinin en kaliteli genel başkan yardımcılarından hiç de bu saldırıyı hak etmeyen kişiye aralıksız saldırılarını sürdürdü. (10 yıl önce Kuzey Kafkasya asıllı soydaşlarının kültürlerinin geleceği ile ilgili yapmış olduğu bir konuşma)

Ülkesinin ve partisinin geleceğini düşünen genç başkan daha fazla haksızlığa hukuksuzluğa dayanamayıp büyük sıkıntı yaratmadan asaleti ve terbiyesi çerçevesinde en doğru kararı vermiş partisinin Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmiştir.

Geçici de olsa akan sular bir süre durulmuştur. Ne yazık ki isminin önü kalabalık olan şahıs daha fazla sessiz kalamamış ve yine saldırıya geçmiştir bu sefer ki.

Hedef: Partinin geleceği ve istikbali parlak eğitimli İstanbul İl Başkanı bu sefer bardak iyice taşmıştır. Kurmaylar kararını verirler bu şahıs partinin en yüksek disiplin kuruluna sevk edilir.

Babası ile övünüp dedesini yok sayan ortadan kaldıran kişi tehlikelidir. Asalet soydan gelir sonradan olamaz.

İşte burası çok enteresan disiplin kurulu başkanı bir Kafkas kökenli birbiri ile alakası olamayan birkaç üniversite mezunu eğitimli cesur doğrulara gözünü kırpmadan imza atacak şahıs netice de karar verilir güle güle yaramaz çocuk partiden ihraç edilir.

Beni enterese eden konuyla ilgilenmemin sebebi: Kısacası saldırıya geçen şahıs da Genel Başkan Yardımcısı da Disiplin Kurulu Başkanı da Kuzey Kafkas asıllıdır.

Tarih bazen böyle enteresan olayları önümüze getirebiliyor.

Yorumlar (0)