10 yaşındaki erkek çocuğu, 19 yaşındaki genç kadını taciz etti!

ABD'nin New York eyaletinde 10 yaşındaki erkek çocuğu, 19 yaşındaki genç bir kadına uyuduğu sırada cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

Gündem 15.04.2020, 19:23
10 yaşındaki erkek çocuğu, 19 yaşındaki genç kadını taciz etti!

İstismara uğrayan kadına isteği üzerine koruma verilirken, cinsel istismar suçundan yargılanan çocuk bir kaç gün tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakıldı.

ABD'nin New York eyaletine bağlı Utica şehrinde 10 yaşındaki bir erkek çocuğu, 19 yaşındaki bir kadına uyuduğu sırada cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

Kadın psikolojik tedavi görecek
Polis şefi Nicholas Dean, yaptığı açıklamada, 19 yaşındaki bir kadının kendisine, uykuda olduğu sırada 10 yaşındaki bir erkek çocuğunun cinsel istismarda bulunduğunu ihbar etmesi üzerine, çocuğun evinde polis tarafından gözaltına alındığını söyledi. İstismara uğrayan kadına isteği üzerine koruma verildi ve psikolojik tedavi altına alınmasına karar verildi.

Serbest bırakıldı
Olay ile ilgi detaylı açıklama yapılmazken, birinci derece cinsel istismar suçundan yargılanan çocuğun bir kaç gün tutuklu kaldıktan sonra avukat aracılığı ile kendisine mahkeme tutanağı verildikten sonra serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?