2 aylık bebeğini öldüresiye döven Yunus Göç: Ağladığı için sinirlendim

Gaziantep'te 2 aylık oğlunu öldüresiye döverken kamera tarafından kaydedilen ve kamuoyunun büyük bir öfke ile tepki gösterdiği Yunus Göç'ün ifadesi ortaya çıktı. Göç, emniyetteki ifadesinde suçlamaları kabul ederek,”Mama verdiğim sırada ağlayınca sinirlendim. Bebeği dövdüğü için çok pişmanım” dedi.

Gündem 01.12.2021, 12:03 Burak ZİHNİ
2 aylık bebeğini öldüresiye döven Yunus Göç: Ağladığı için sinirlendim

Gaziantep'te fabrika işçisi Yunus Göç, Kahvelipınar Mahallesi'ndeki evinde ağlayan 2 aylık oğlu Cihan’ı darbetti. Bebeğe şiddetin görüntülerinin sosyal medyada tepkiye yol açtığı olayın ardından gözaltına alınan Yunus Göç, tutuklandı. Beyin kanaması geçiren Cihan bebek ise kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Tutuklanan Yunus Göç emniyetteki ifadesinde bebeğine ağladığı için şiddet uyguladığını kabul ederek, ”Çocuğu mama vermek için kucağıma aldım. Mama vereceğim esnada ağlamaya başladı. Daha önce hiç şiddet uygulamamıştım. Ağlamaya başlayınca bir anlık sinirle onu darbettim. Pişmanım" dedi.

Yorumlar (3)
Mehmet 2 ay önce
O nasıl sinir, öldürmeye teşebbüs
İbrahim 2 ay önce
Bu ne olduğu belli olmayan yaratığa iş verende, arkadaşı da onun gibi kansızdır!
Ayşe Arslan Güngör 2 ay önce
Daha neyi bekliyorsunuz neden idam cezası gelmiyor Allah korusun bende olsam asın dar ağacını kurun yada kısasa kısası getirin aynı şekilde cezaları verin yetmediği bu günahsız yavruların çektikleri
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?