3 Ağustos Pazartesi Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta ve hangi kanalda? Sayısal Loto çekilişi canlı izle

Sisal Şans'ın milyonlarca lira vereceği Sayısal Loto'nun ilk çekilişi bu akşam düzenlenecek. Büyük ikramiyenin hayalini kuranlar sayısal lotonun kurallarını, nasıl oynandığını, çekiliş günlerini ve saatlerini merak ederek araştırıyor. İşte detaylar...

Gündem 03.08.2020, 11:25 03.08.2020, 13:21 Burak Zihni

Çıglın Sayısal Loto süreci başladı. Pazartesi, çarşamba ve cumartesi günü çekilecek olan numaralarla birlikte milyonlarca lira dağıtılacak. Sisa Şans'ın düzenlediği ve noter huzurunda gerçekleşen çekilişin saatleri de merak edilerek öğrenilmek isteniyor.  Sayısal Loto çakilişleri rtık haftanın 3 günü saat 21:30’da düzenlenecek.

Sayısal Loto nasıl oynanır?
1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.


İnternette yayınlanıyor
Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor. Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, Milli Piyango Online sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?