8 Temmuz 2020 TOKİ Eskişehir Sivrihisar kura sonuçları canlı yayın izle | Kura sonuçları ve isim listesi

TOKİ'nin binlerce kişiyi ev sahibi yapabilmek adına faaliyete geçirdiği toplu konutlar için yeni bir çekiliş günü daha geldi. Bu kez adres Eskişehir. Hayallerinin evine kavuşmak isteyen aileler sabırsız ve heyecanlı şekilde bekliyor.

Gündem 07.07.2020, 14:13 Burak Zihni
8 Temmuz 2020 TOKİ Eskişehir Sivrihisar kura sonuçları canlı yayın izle | Kura sonuçları ve isim listesi

TOKİ 8 Temmuz Çarşamba Eskişehir Sivrihisar kura sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun yanıtını binlerce kişi araştırarak öğrenmek istiyor. 100 dairede oturacak yüzlerce kişi şimdiden çekiliş için çok sabırsız ve bir an önce kendilerine çıkacak olan dairelerin açıklanmasını bekliyor. Binlerce vatandaşın başvuruda bulunduğu ama sadece 200 konuta yerleştirileeceği çekilişle ilgili detaylar da belli oldu. Peki TOKİ 8 Temmuz Cuma 2020 Eskişehir Sivrihisar kura çekilişi saat kaçta ve hangi kanalda? Canlı yayın izle seçenekleri ve kazanan isimler haberimizde.

 


8 Temmuz Çarşamba TOKİ Eskişehir Sivrihisar kura çekilişi saat kaçta ve hangi kanalda?

Bugün yapılacak olan kura çekimi ile birlikte ucuz taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olacak kişiler belirlenecek. Bunun için de kurada numaranızın çıkması gerekiyor. Saat 10:00'da başlayacak olan kura çekilişi TOKİ'nin internetteki sosyal medya kamallarından canlı yayınlanacaktır.


 

TOKİ Eskişehir Sivrihisar kura çekilişinde kaç daire var?

100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında gerçekleşecek olan Eskişehir Sivrihisar kura çekilişinde kazananlar bugün belirlenecek. Projede 140 adet 2+1 ve 60 adet 3+1 daire bulunuyor. Konutların çekilişi saat 10:00’de yapılacak. TOKİ'nin Eskişehir Sivrihisar ilçesi çekilişinde 100 adet konut bulunacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?