Adnan Oktar'ın 18 yaşından küçük kızları tuzağına düşürdüğü iğrenç taktik

Adnan Oktar liderliğindeki gruba yapılan operasyon sonrasında başlayan soruşturmada kullanılan ifadeler mide bulandırdı. Bir ailenin üç kızını organize şekilde tuzağa düşürüldüğü tek tek anlatıldı. İşte o sözler...

Gündem 04.12.2018, 09:33 Burak ZİHNİ
Adnan Oktar'ın 18 yaşından küçük kızları tuzağına düşürdüğü iğrenç taktik

Adnan Oktar ve grubu ile ilgili soruşturmalar devam ediyor. Üç kız kardeşin tuzağa düşürülmesiyle ilgili verilen ifadeler herkesi şoke etti. 18 yaşından küçük kızları da hedef alan grupta Adnan Oktar dahil birçok kişi tuzağa düşürenlere taciz ve istismar uyguluyor.

Üç kız kardeşten G.Ç. ifadesinde yaşadığı korkunç anları anlattı. 15 yaşından 17 yaşına kadar iki yıl boyunca Adnan Oktar ve adamlarının cinsel saldırılarına maruz kaldıklarını söyleyen G.Ç., “Ablam Ç., 2011 veya 2012 tarihinde Beşiktaş’ta dershaneye giderken Ender Daban isimli biriyle tanıştı. Ender Daban, ablamı bir mankenlik ajansına kaydettirerek ünlü yapacağını söylemişti. Sonrasında ablam Bora Yıldız’la tanıştı ve sevgili oldular. Ablamın doğum gününü kutlamak için gittiğimiz restoranda biz de Daban ve diğerleriyle tanıştık. Ben o gün tanıştığım Kartal Göktan ile sevgili oldum. Bir süre sonra Kartal benden çıplak fotoğraflarımı istemeye başladı. Ben de toylukla isteklerini yerine getirdim” dedi. 

G.Ç., Kartal Göktan’ın kendisine arkadaşlarıyla defalarca cinsel saldırıda bulunduğunu, bir gece Oktar’la da tanıştırdığını belirterek  “Oktar  her görüşmede beni istismar ediyordu” diye konuştu.

Üç kız kardeşle ilgili ifade veren U.Ş. isimli tanık ise, “Oktar özellikle Ç. ile ilgileniyordu. O dönem 16 yaşında olan Ç. isimli kıza Adnan Oktar’ın emriyle 50 kişinin cinsel tacizde bulunduğunu ve bunları videoya çektiklerine şahit oldum. Kız tehdit ve şantajla Oktar’ın cariyesi yapıldı. Ailesinden koparmak için sahte bir evlilik tertip edildi. Kartal Göktan her akşam G. ile ilgili Oktar’a bilgi veriyordu” dedi. Milliyet

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?