AK Parti'de iki koronavirüs vakası daha!

AK Parti Aydın milletvekilleri Rıza Posacı ile Metin Yavuz'un koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Yavuz evinde, Postacı ise hastanede tedavi görüyor.

Gündem 14.12.2020, 10:44 Burak ZİHNİ
AK Parti'de iki koronavirüs vakası daha!

AK Partili iki milletvekilinini koronavirüs testi pozitif çıktı. AK Parti Aydın milletvekilleri Rıza Posacı ile Metin Yavuz Covid-19'e yakalandı. Testleri pozitif çıkan Posacı Ankara'da hastanede tedaviye, Yavuz ise Aydın'da evinde karantinaya alındı. Ankara'da yaptırdığı testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından duyuran Posacı, “Kıymetli hemşehrilerim bugün öğlen saatlerinde yaptırmış olduğum Covid-19 testim an itibariyle pozitif çıkmıştır. Tedavim şu an için tedbir amaçlı Ankara Şehir Hastanemizde devam edecektir” dedi.

"TEDAVİ SÜRECİMİZİ EVİMİZDE ATLATACAĞIZ"

Aydın Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Yavuz'da sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Değerli arkadaşlarım; tedbir amacı ile yaptırmış olduğum Covid-19 test sonucum maalesef pozitif çıkmıştır. Hamdolsun sağlık durumum iyi. Doktorlarımızın tavsiyesiyle tedavi sürecimizi inşallah evimizde atlatacağız. Lütfen maske, mesafe, hijyen kurallarına dikkat edin” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?