Arkasında kim var?
Yayınlanma:
Esenyurt’ta silahlı saldırıya uğrayan Ali Tarakcı’ya ziyaretler devam ediyor. Tarakcı’yı evinde ziyaret eden AK Partililer saldırıyı
azmettirenlerin bir an önce bulunmasını istedi
AK Parti Avcılar Belediye meclis üyeleri Hüseyin Yaşar, Mehmet Çılğın, Yaşar Karaarslan ve Süleyman Çelik silahlı saldırıya uğrayan Ali Tarakcı'yı evinde ziyaret etti. Tarakcı'ya geçmiş olsun dileklerini ileten AK Partililer, saldırganların yakalanmasından memnuniyet duyduklarını, azmettirenlerin de en kısa sürede yakalanması gerektiğini belirtti. AK Partililerle birlikte Tarakcı'yı ziyaret eden arkadaşı Zeki Çelik de olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.