Berna Laçin Turkuvaz Medya Grubu hakkında suç duyurusunda bulunacak

Berna Laçin, Turkuvaz Grubu'ndan tekzip istedi.

Gündem 14.05.2020, 20:18
Berna Laçin Turkuvaz Medya Grubu hakkında suç duyurusunda bulunacak

Twitter hesabından konu hakkında açıklama yapan Berna Laçin, "Sadece başörtüsü değil her konuda özgürlükten taraf durduğum ortadadır" ifadelerini kullandı. Turkuvaz Grubu'ndan tekzip isteyen Laçin'in açıklaması şu şekilde:

"Sadece başörtüsü değil her konuda özgürlükten taraf durduğum ortadadır. Başörtüsü ile ilgili her fırsatta kadınların özgür seçimlerinden yana olduğunu dile getirdim. Bugüne kadar böyle çirkin bir dedikodu ve iftira ile hiç karşılaşmadım. Turkuvaz Grubu derhal tekzip etmelidir! Çok yalan, saptırma haberle karşılaştım ama bin yol önce önce kalkmış “Başörtü Yasağı”nı desteklemek gibi saçma ve uydurma bir suçlama karşısında ben bile şaşırdım. Kötülük ve yalan sınır tanımıyor. Pek aldırmam normalde ama bu defa çizgi çok aşıldı!

3 gün önce basın toplantıma katılan,yeni projemin haberini haberi yapan, beni yayınlayan Sabah-ATV Türkuvaz M. Bugün ortada hiçbir şey yokken,geçmişe dönük iftira ve mesnetsiz iddialarda bulunmuştur. Bu suni gündemin parçası olmamak için konuyu kapatıyorum ve hukuka başvuruyorum."

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138