Bülent Arınç: Mağduriyetlerin sona ereceği bir yıl olsun!

Bülent Arınç, Twitter'dan yeni yıl mesajı paylaştı. 2021'nin umut dolu bir yıl olmasını temenni eden Arınç, dikkat çeken mesajında "Sıkıntı, üzüntü, ümitsizlik ve tüm mağduriyetlerin geride kalması temennisiyle yeni yılımızı tebrik ediyorum" dedi.

Gündem 01.01.2021, 13:19
Bülent Arınç: Mağduriyetlerin sona ereceği bir yıl olsun!

Eski Cumhurbaşkanlığı İstişare Yüksek Kurulu üyesi Bülent Arınç, Twitter'dan yeni yıl mesajı paylaştı. 

Arınç, dikkat çeken mesajında "Sıkıntı, üzüntü, ümitsizlik ve tüm mağduriyetlerin geride kalması temennisiyle yeni yılımızı tebrik ediyorum"  dedi.

Arınç'ın Twitter paylaşımları şöyle: 

"2020 yılında ülke olarak oldukça sıkıntılı günler geçirdik. Başta koronavirüs salgını, doğal afetler, teröre kurban verdiğimiz canlar, kadın cinayetleri ve birçok konuda yaşanan mağduriyetler karşısında üzüntümüzü yeri geldi dilimiz ile ikrar ettik yeri geldi kalbimizde yaşadık. Şimdi yeni bir yıla başlarken gönlümüzde ülkemize dair bir hayli umut var; umudumuzu hiç kaybetmedik.

İnşallah öncelikle salgın dönemini atlatıp yeniden sevdiklerimizle doyasıya kucaklaşacağız, sonra hava ve su gibi muhtaç olduğumuz huzur, mutluluk ve refahın kaynağı adaletin kanatları altında toplanacağız.

2021 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış ve huzur dolu bir yıl olmasını umut ediyor; sıkıntı, üzüntü, ümitsizlik ve tüm mağduriyetlerin geride kalması temennisiyle de yeni yılımızı tebrik ediyorum."


 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?