Çamlı: Sosyal medya trollerine daireler tutuluyor

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, "Trollerin partisi olmaz trollerin maaşı olur. Bunlar bir ekip, çalışma yapıyorlar. Daireler tutuluyor, evler tutuluyor. Duyuyoruz bunları yani" dedi.

Gündem 14.04.2020, 17:29
Çamlı: Sosyal medya trollerine daireler tutuluyor

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Youtube kanalı olan Biz10 TV'de katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sosyal medya trollerinin işleyişi hakkında konuşan Çamlı, trollere ev tutulduğunu ve maaş verildiğini söyledi.

"Trollün partisi mi olur yani"
Çamlı, "AK Parti içerisinde de bu trollerden var o zaman?" sorusuna,"Bilmiyorum ben. AK Parti'yi kastetmedim ben. Bu trollerin partisi olmaz, trollerin maaşı olur. Maaşını kestin mi öbür taraftan bahseder. Maaşını verdin mi öbür taraftan bahseder. Trollün partisi mi olur yani" şeklinde cevap verdi.

"Daireler tutuluyor, evler tutuluyor"
Çamlı trollerin çalışma şekline ilişkin, "Bunlar bir ekip. Çalışma yapıyorlar. Yani kuruluyor; daireler tutuluyor, evler tutuluyor. Duyuyoruz bunları. Ben İstanbul çocuğuyum yani. Bu tip şeyleri kullanmasak da ne olduğunu biliyoruz, duyuyoruz. Karakterimize pek yakışmasa da biliyoruz yani, duyuyoruz." dedi.

Sosyal medyada gündem oldu
Çamlı'nın bu konuşmaları sosyal medyada gündem oldu. "Troll" konusu Twitter'da en çok konuşulanlar arasına girerken açılan Tag'e binlerce tweet atıldı.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?