CHP Milletvekili Tufan Köse koronavirüse yakalandı

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse koronavirüse yakalandı. Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Köse'nin evinde karantinada olduğunu ve durumun iyi olduğunu söyledi.

Gündem 20.10.2020, 13:16 Gazete Damga
CHP Milletvekili Tufan Köse koronavirüse yakalandı

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse'nin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Köse'nin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Çorum Milletvekili Tufan Köse, 3 gün önce kendisini halsiz ve iyi hissetmemesi nedeniyle bulaş şüphesi üzerine hastaneye giderek test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan Köse, 2 gün hastanede gözetim altında tutulmasının ardından evine giderek kendini karantinaya aldı.

"SAĞLIĞI İYİ"

CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Milletvekili Tufan Köse’nin evinde karantina altında olduğunu ve eşi ile çocuklarının testlerinin ise negatif çıktığını açıklayarak, “Vekilimiz doktorun verdiği ilaçları kullanıyor. 14 gün evinde kendini izole edecek. Sağlığı gayet iyi ve endişe edilecek bir durum yok” dedi.

Gece saatlerinde sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da virüse yakalandığını açıkladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?