Doktor Selçuk Köse koronavirüse yakalandı! Selçuk Köse kimdir?

Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev yapan göğüs cerrahı Dr. Selçuk Köse koronavirüse yakalandı. Köse'nin virüsü bir hastasından kaptığı iddia ediliyor.

Gündem 25.03.2020, 18:32
Doktor Selçuk Köse koronavirüse yakalandı! Selçuk Köse kimdir?

Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi'nde göğüs cerrahı olarak çalışan Dr. Selçuk Köse, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalığı nedeniyle yoğun bakımda tedavi görüyor.

Köse için ailesi ve arkadaşları sosyal medyadan bir ilacın bulunması için çağrıda bulundu. Çağrının ardından virüs tedavisinde etkili olduğu öne sürülen  'Favipiravir' adlı ilacın kullanımına başlandı.

Köse'nin eski eşi Filiz Gültekin, yaptığı açıklamada, getirilen ilk parti Favipiravir’in Köse’ye de verildiğini söylerken, “Selçuk hep insanlara faydalı olmayı seçti. Kanser hastalarının göğüs sorunlarını gidermek için yoğun mesai harcadı. Mesaisinin ardından konserler vererek organ bağışını destekledi. Yaptığı iyiliklerin karşılığını alıyor. İlaca olumlu tepki vermesi sevindirici” dedi.


Yorumlar (2)
Havana esmer 1 hafta önce
Selçuk doktorum insAllah iyi olacaksın beni de sen kurtarıp ameliyat etmiştin yillar once zatureden.Senin beyfendigiligin merhametin iyiliklerin anlayisin iyi biri olusun insanlari kirmayisin onune cikacak rabbim seni biz sevenlerine hastalarina ve ailene bagislasin.Ben senin sayende kurtuldum benim rahatsizligimi sen anlamistin ve de cok ilgilenmistin.Allah senden razi olsun duam seninle.
Havana esmer 1 hafta önce
Selçuk doktorum insAllah iyi olacaksın beni de sen kurtarıp ameliyat etmiştin yillar once zatureden.Senin beyfendigiligin merhametin iyiliklerin anlayisin iyi biri olusun insanlari kirmayisin onune cikacak rabbim seni biz sevenlerine hastalarina ve ailene bagislasin.Ben senin sayende kurtuldum benim rahatsizligimi sen anlamistin ve de cok ilgilenmistin.Allah senden razi olsun duam seninle.Ayni Hastahanede guvenlik olarak calistim bende yer aldim orda sizin hakkinizdaki dusunceler cok iyi insAllah iyilesip tekrar aramiza doneceksiniz.Tanidihim en iui doktor alaninda ve karakter olarsk sizsiniz.
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?