Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt koronaya yakalandı!

İstanbul'un Esenyurt ilçesinin Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, corona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığını ve evde izolasyona alındığını duyurdu. Bozkurt "Genel sağlık durumum gayet iyi. Endişeye mahal verecek hiçbir şikayetim yoktur. Prosedür gereği belli bir süre evde izolasyonda olmam gerekiyor" dedi.

Gündem 06.09.2020, 10:09 Gazete Damga
Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt koronaya yakalandı!

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, corona virüsü (COVID-19) testi sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

Duyuruyu sosyal medya hesabından paylaştığı video ile yapan Bozkurt, şunları söyledi:

"Çalışma arkadaşlarımızda rastlanan COVID-19’dan dolayı yaptırdığımız rutin testlerde benim testim de pozitif çıktı. Genel sağlık durumum gayet iyi. Endişeye mahal verecek hiçbir şikayetim yoktur.Prosedür gereği belli bir süre evde izolasyonda olmam gerekiyor."

“SAĞLIKLI GÜNLERDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE”

Takipçilerine seslenen Bozkurt, “Sizlere, ‘maske, mesafe ve hijyen’ kurallarına uymanın önemini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle” dedi.

BİN 673 VAKA GÖRÜLMÜŞTÜ

5 Eylül Cumartesi gününün corona virüsü verilerine göre 56 kişi hayatını kaybetmiş, bin 673 vaka tespit edilmiş ve 984 hasta sağlığına kavuşmuştu.

Günlük corona tablosuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da şunları söylemişti:

"Sevdiklerimizi korumak için tedbirlere uymak zorundayız. Bu zorunluluk her birimiz için kimsenin bizi zorlamadan uymamız gereken bir ödevdir. Ancak birlikte mücadele ederek virüsü yenebiliriz. Gücümüz birlikte tedbirlere uymakta."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?