Futbolcu Cevher Toktaş, koronavirüs tedavisi gören oğlunu boğarak öldürdü!

Bursa'da futbolcu Cevher Toktaş'ın 5 yaşındaki oğlu Kasım Toktaş, koronavirüs şüphesiyle tedavi gördüğü hastanede 23 Nisan'da yaşamını yitirmişti. Baba Cevher Toktaş, çocuğunun ölümünden 11 gün sonra tüyler ürperten itirafta bulundu. Oğlunun koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirmediğini, onu hastane odasında yastıkla boğarak öldürdüğünü, evde otururken vicdan azabı duyarak teslim olduğunu söyledi.

Gündem 06.05.2020, 15:32 06.05.2020, 15:36 Gazete Damga
Futbolcu Cevher Toktaş, koronavirüs tedavisi gören oğlunu boğarak öldürdü!

Eski Süper Lig oyuncusu Cevher Toktaş, 23 Nisan'da koronavirüs tedavisi gördüğü sırada vefat eden 5 yaşındaki oğlunun koronavirüsten ölmediğini, kendisinin boğarak öldürdüğünü itiraf etti.

cevher toktaş

Bursa'da koronavirüs şüphesiyle 23 Nisan'da tedaviye alındığı hastanede aynı gün yaşamını yitiren 5 yaşındaki Kasım Toktaş'ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Bir dönem Süper Lig'de de top koşturan Cevher Toktaş (33), 11 gün sonra hastanede oğlu Kasım'ı boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Toktaş ifadesinde, "15 dakika boyunca yastığı oğlumun kafasına bastırdım. Oğlum çırpınıyordu. Ancak ben ölene kadar yastıkla baskıya devam ettim" dedi.


2008- 2009 sezonunda Süper Lig'de mücadele eden Hacettepe Spor'da forma giyen, şimdilerde ise Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Yıldırımspor'da oynayan Cevher Toktaş, 23 Nisan günü oğlu Kasım'ı, öksürük ve yüksek ateş şikayetiyle Dörtçelik Çocuk Hastanesi'ne götürdü. Yapılan muayenenin ardından küçük Kasım, koronavirüs şüphesiyle hastaneye yatırıldı. Refakatçi olarak kalan Cevher Toktaş, aynı gün odadan çıkıp, oğlunun fenalaştığını söyledi. Doktorların müdahale ettiği Kasım Toktaş, yoğun bakım ünitesine alındı. Ancak küçük Kasım, yaklaşık 1,5 saat sonra tüm çabalara karşın kurtarılamadı.

Ölüm raporunda 'nefes yetersizliği' nedeniyle hayatını kaybettiği yazılan Kasım, bir gün sonra Hamitler Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?