Hamidiye su Japonya'ya 65 konteyner su ihraç etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan Hamidiye Su’yun Japonya’daki bir marketteki fotoğrafını paylaşan sosyal medya kullanıcısına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun'dan cevap geldi. Ongun, “İştirak şirketimiz Hamidiye AŞ, Japonya’ya 2020 yılında 65 konteyner su ihraç etti” ifadesini paylaştı.

Gündem 11.01.2021, 16:31 Gazete Damga
Hamidiye su Japonya'ya 65 konteyner su ihraç etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan Hamidiye Su’yun Japonya’daki bir marketteki fotoğrafını paylaşan sosyal medya kullanıcısına  İBB Sözcüsü Murat Ongun twitter hesabından cevap verdi. Ongun, “İştirak şirketimiz Hamidiye AŞ, Japonya’ya 2020 yılında 65 konteyner su ihraç etti” dedi.

İBB iştiraklerinden olan Hamidiye Su’yun Japonya’daki bir marketteki fotoğrafını sosyal medyada paylaşıldı. Yarım litrelik suyun fiyatının 19 Japon Yeni olduğu görüldü. Güncel kur üzerinden hesaplandığında ürünü TL fiyatı 1,36 TL'ye geliyor. 

İBB Sözcüsü Murat Ongun, da ayrı bir paylaşımda bulunarak, “İştirak şirketimiz Hamidiye AŞ, Japonya’ya 2020 yılında 65 konteyner su ihraç etti” ifadesini paylaştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?