Kadir Topbaş’ın sağlık durumu nasıl? Son durumunu oğlu açıkladı... "Entübe edilebilir"

Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastaneye kaldırılmıştı. Durumu ağırlaşan Topbaş’ın tedavisine yoğun bakımda devam edildiği öğrenildi. Peki, Kadir Topbaş’ın sağlık durumu nasıl? İşte oğlu Mustafa Ömer Topbaş’ın babasının son durumu hakkında yaptığı o açıklama…

Gündem 04.12.2020, 14:13 04.12.2020, 14:31 Gazete Damga

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin eski başkanı Kadir Topbaş, koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından tedavi sürecine başlamıştı. Hastanede tedavisi süren Topbaş’ın durumunun ağırlaşmasının ardından yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Oğlu Mustafa Ömer Topbaş bugün babasının son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

KADİR TOPBAŞ’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş’ın oğlu Mustafa Ömer Topbaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, babası Kadir Topbaş'ın yoğun bakıma alındığını belirtti.

Babasının 16 Kasım’dan bu yana Kovid-19 tedavisi gördüğünü ifade eden Mustafa Ömer Topbaş, hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Babamız Kadir Topbaş bu sabah yoğun bakıma alındı. Doktorlar önümüzdeki saatlerde şu an uygulanan basınçlı oksijen desteğinden pozitif bir ilerleme kaydedilemezse entübe etme durumunda kalabileceklerini söylüyorlar. Bu zor anımızda arkadaşlarımız, dostlarımız ve sevenlerinden dua bekliyoruz. Sizlerin duası ve Allah’ın izniyle babamızın kısa zamanda sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?