Karamollaoğlu, sağlıkçılara teşekkür etti

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, sağlık çalışanlarının korona virüsü salgınına karşı verdikleri mücadelenin gözleri yaşarttığını belirterek, "Her bir sağlık çalışanına bu özverili çabalarından dolayı tek tek teşekkür ediyorum" dedi.

Gündem 23.04.2020, 17:31
Karamollaoğlu, sağlıkçılara teşekkür etti

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da, yaptığı yazılı açıklamayla, sağlıkçıların özverili çalışmalarına dikkat çekti.

Sağlık Bakanlığı ile sağlık çalışanlarının ‘fedakarca ve kahramanca’ verdiği mücadeleyi takdirle izlediklerini aktaran Karamollaoğlu, “Sağlık çalışanlarının bu gayreti gözlerimizi yaşartmakta, göğsümüzü kabartmaktadır. Her bir sağlık çalışanına bu özverili çabalarından dolayı tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

‘HÜKÜMET HAZIRLIKSIZ YAKALANDI’
Karamollaoğlu, salgının çok ciddi ekonomik külfetinin ortaya çıktığını, iktidarın bugüne kadar uyguladığı ”hoyrat ekonomi politikaları yüzünden salgına olduğu kadar, ekonomik ihtiyaçlara da hazırlıksız yakalandığını” söyledi.

Ekonomik gidişatla ilgili endişelerini ve atılması gereken adımları yıllardır dile getirdiklerini ileri süren Karamollaoğlu, “Israrla üretimin hayatiyetinden bahsettik, ama iktidar bizi yola, köprüye düşman olmakla itham etti. İktidar bugüne kadar uyguladığı ekonomi politikasının çöktüğünü bir an evvel görmeli, salgın sürecini en az hasarla atlatmak için gerekli önlemleri almalı ve salgından sonra ilk iş olarak her alanda yerli üretim hamlesine başlamalıdır” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138