Meral Akşener: Korona sonrası ekonomi programı yapılmalıydı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Habertürk TV'de Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gündem 28.04.2020, 23:24 28.04.2020, 23:33
Meral Akşener: Korona sonrası ekonomi programı yapılmalıydı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bütüncül, kapsayıcı bir ekonomik programın Nisan ayında çıkması gerektiğini belirtti.

Akşener, "Ekonomide öne geçmiş bilim insanları, her siyasi partinin çok iyi ekonomistleri var. Milletvekilleri, bürokrasiden gelen önemli insanlar var. Bizlerden ve diğerlerinden bizlerden ekonomik program için yardım istenmeliydi, çağrılmalıydı. Korona sonrası için ekonomi programı yapılmalıydı"şeklinde konuştu.

"Damadı ikna edeceğini sanmıyorum"
Koronavirüs sonrası için ekonomi programı hazırladıklarını söyleyen Akşener,  "Birkaç gün üzerinde çalışabilecek rötuş kaldı. Durmuş Bey var, Can Bey var. İsmail Tatlıoğlu var. Tarım'da fevkalade yetkin arkadaşlarımız var. Bu grupların altında, bu kişilerin ekipleri var. Yatırım bankacısından tutunuz, kalkınmayla ilgili arkadaşlarımız var. Çok genç de bir yapı var. Bu insanların en azından İYİ Parti açısından söylüyorum ortaya koyduğu bu ürünleri hiç kıskanmadan, yeter ki istensin biz vermeye hazırız. Ama damadı ikna edeceğini sanmıyorum" dedi.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?