Meral Akşener: "Sayın Erdoğan'a iyi yolculuklar"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin haftalık grup toplantısında gündeme dair açıklama yapıyor.

Gündem 24.11.2021, 10:46 Burak ZİHNİ
Meral Akşener: "Sayın Erdoğan'a iyi yolculuklar"

Türkiye, ekonomide yaşanan büyük kriz sonrası gözünü kulağını siyasi parti liderlerine çevirdi. Dolarda yaşanan sert yükseliş sonrası parti liderlerinin ne söyleyeceği merak konusu oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, haftalık grup toplantısında gündemi değerlendiriyor. Akşener'in yaşanan ekonomik krizle ilgili de konuşması bekleniyor.

Akşener'in konuşmasından satırbaşları şöyle:

Geçtiğimiz Cumartesi günü Denizli'deydik. Söylenecek sözümüz var dedik, Denizli'nin sesini tüm Türkiye duysun dedik. Denizlili kardeşlerimiz de 29 Ekim Meydanı'na adeta aktılar. Denizli'de Türkiye'nin her yerinde yaşanan yoksulluğa, yokluğa, işsizliğe, adaletsizliğe artık yeter diyen bir millet refleksiydi.

Milletin kurduğu bir partiyi dağıtmaktan, genel başkanını teneşire yatırmaktan bahseden Sayın Erdoğan'a 'Dur bakalım' diyen bir millet refleksiydi. Milletimiz Denizli'den, 'Siyasette son sözü ben söylerim' dedi. Milletimiz Denizli'de, 'İYİ Parti yalnız değildir' dedi. Milletimiz Denizli'den 'Mağrur olma sayın Erdoğan senden büyük millet var, senden büyük Allah var' dedi.


DEDİKODUCU İKTİDARA SÖZÜM ŞUDUR: NAZAR ETME NE OLUR ÇALIŞ SENİN DE OLUR

Denizli'deki kalabalığı gören bazı iktidar mensuplarını kaşıntı tutmuş. Dedikodu sıraları oluşmuş, panik rüzgarları Beştepe koridorlarında esmeye başlamış. Biz milletimizin arasındayız. Girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmıyoruz. Milletimiz de bu gayreti görüyor bizimle yürüyor. Dedikoducu iktidara sözüm şudur 'Nazar etme ne olur çalış senin de olur'

Milletimiz kararını çoktan vermiş. Sayın Erdoğan ve arkadaşları için yol görünmüş, bavulları toplama vakti gelmiş. Hareket saati artık gelip çatmış. Bu vesileyle sayın Erdoğan'a iyi yolculuklar, emeklilik hayatında da başarılar diliyorum.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?