'Milliyetçi' sendikadan Kaftancıoğlu'na: Canan, sende kaşıntı var, akıllı ol

Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu (MİSK) Genel Başkanı Mustafa Bilgehan Akıncı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu hedef göstererek “Akıllı ol” dedi.

Gündem 25.11.2020, 13:25 25.11.2020, 17:40 Gazete Damga

MHP’ye yakınlığıyla bilinen MİSK’in genel başkanı Mustafa Bilgehan Akıncı, Canan Kaftancıoğlu’nun paylaştığı bir tweetin altına yorum yaparak tehditler savurdu.

Kaftancıoğlu’nun, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin mafya bozuntularıyla işi olmaz. Mafya düzenini halkın başına bela eden siyasi anlayışla hesaplaşması olur ve o hesabı günü geldiğinde sandıkta görecektir” sözlerini hedef alan Akıncı, sosyal medya hesabından "Canan, sende kaşıntı var, akıllı ol” diye yazdı.

NE DEMEK İSTEMİŞ ACABA?

Söz konusu tehdide yanıt veren Canan Kaftancıoğlu  ise Akıncı’ya, “Olur ya, ‘Belki de dermatoloji(cildiye) doktorudur’ diyerek araştırmak istedim.. Kim olduğunu gördüm ama ilgilendiğim kısmı cildiye doktoru olmadığı.. Ne demek istemiş acaba?” diyerek yanıt verdi.

Yorumlar (1)
Gökmen yakan 2 ay önce
Her türlü mafya zibidiligi MHP ve türevleri den türüyor nedense.sorsan vatan kurtarmışlar.vatanı kurtarmak bunlara kaldıysa yazıklar olsun
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?