Muazzez Ersoy'dan İstanbul Havalimanı açıklaması: Adeta bir anıt!

Dün geniş bir katılımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk fazını hizmete açtığı İstanbul Havalimanı hakkında açıklamalarda bulunan Muazzez Ersoy; "Bu güzel, insanı büyüleyen muhteşemlik karşısında çok etkilendim. Dev bir atmosfer. Tıpkı saygıdeğer reisimizin söylediği gibi bir havalimanı değil adeta bir anıt" dedi.

Gündem 30.10.2018, 10:43 Burak ZİHNİ
Muazzez Ersoy'dan İstanbul Havalimanı açıklaması: Adeta bir anıt!

Sanat, siyaset, magazin ve iş camiasından pek çok ismin katıldığı İstanbul Havalimanı açılışı coşkulu geçti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle coşkunun daha da arttığı açılış renkli görüntülere de sahne oldu. Katılımcılar havalimanı hakkında hayranlıklarını dile getiren ifadeler kullandı. 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, törene katılan sanatçılardan Hülya Koçyiğit, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 95. yılını kutlayarak, "Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşları Kurtuluş Savaşı'nı kazandıktan sonra laik Türkiye Cumhuriyeti'ni kurdular. Cumhuriyetin 95. yılında bu eser muhteşem bir armağan, gurur verici. Gerçekten ihtişamından gözlerim kamaştı. Allah hayırlı ve bereketli yolculuklar nasip eylesin" dedi.

Sanatçı Muazzez Ersoy da İstanbul Havalimanı'nı muhteşem bulduğunu anlatarak, "Bu güzel, insanı büyüleyen muhteşemlik karşısında çok etkilendim. Dev bir atmosfer. Tıpkı saygıdeğer reisimizin söylediği gibi bir havalimanı değil adeta bir anıt. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Yorumlar (0)