Mustafa Sarıgül gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Batman'da uçaktan indikten sonra gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Batman İl Kongresi'nde konuşan Sarıgül durumu doğrulayarak, 'Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım' dedi.

Gündem 11.04.2021, 17:19
Mustafa Sarıgül gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Batman'a gelen TDP lideri Mustafa Sarıgül, sabah saatlerinde uçakla Batman Havalimanı'na inmesinin ardından rahatsızlandı. Bunun üzerine Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Sarıgül'ün, yapılan inceleme sonucu gıda zehirlenmesi geçirdiği tespit edildi. Sarıgül, 3 saatlik tedavisinin ardından taburcu edildi.

Taburcu edildikten sonra partisinin Batman İl Kongresi'nin yapıldığı düğün salonuna gelerek sağlık durumuyla ilgilil konuşan Mustafa Sarıgül, 'Bugün büyük heyecanla, büyük gururla Batman'a gelmenin onurunu yaşıyoruz. Biraz gecikmeli geldim. Allah, hepimize önce sağlık versin. Gıda zehirlenmesi yaşadım. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım. Allah'ıma hamdolsun ki bugün bu güzel ilimizde, mütevazı ilimizde insanları yiğit olduğu mert olduğu Batman’dan bütün ulusa seslenmenin gurunu yaşıyorum' ifadelerini kullandı.

DHA

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?