Resmi Gazete'de Erdoğan’ın imzasıyla görevden alma ve atamalar açıklandı!

Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Spor Müşavirliği görevine atama, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı.

Gündem 21.05.2022, 11:23 Burak ZİHNİ
Resmi Gazete'de Erdoğan’ın imzasıyla görevden alma ve atamalar açıklandı!


Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Spor Müşavirliği görevine atama, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı. Spor Müşavirliği görevine Metehan Başar getirildi.


Görevden alma ve atamalar

Resmi Gazete’de yayımlananlara göre Milli Eğitim Bakanlığı Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı; Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Nejat Fırat, Çalışma Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Seyrekoğlu ile Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Erdem İsmetoğlu görevden alındı. Sağlık Bakanlığında açık bulunan müfettişliğe, yapılan yeterlilik sınavında başarı gösteren Müfettiş Yardımcısı Duygu Kara atandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu ile Milli Saraylar İdaresi Başkanlığına ait bazı dolu ve boş kadrolarda da değişiklikler yapıldığı kaydedildi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?