Salıdırı için para verenler de bulunmalı
Yayınlanma:
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen Ali Tarakcı'yı ziyaret ederek saldırıyı kınadı.
Çirkin saldırının ivedilikle aydınlatılması gerektiğini belirten Dağdelen, “Emniyet güçlerimizin son derece titiz çalıştıklarını görüyorum. Yalnız sadece saldırıyı tertip edenlerin değil, ifadelerinde belirttikleri para veren kişilerin de adalete hesap vermesi gerekir” diye konuştu.
Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.