‘Saygı 2’den ilk fragman yayınlandı

Ercüment Çözer ’in kendi adaletlerini sağlamaya kararlı iki gençle karşılaşmasını konu alan Saygı dizisinin ikinci sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Gündem 20.08.2021, 13:54 Zehra Çelik
‘Saygı 2’den ilk fragman yayınlandı

Efsaneleşmiş Behzat Ç. Dizisinin anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikayesine odaklanan Saygı dizisinin ikinci sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Geçen yıl Bluetv’de izleyici karşısına çıkan, başrollerinde Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner ve Erkan Can’ı buluşturan dizinin kadrosuna, başarılı oyuncular Sarp Akkaya ile Damla Sönmez de dahil oldu.

Saygı 2’nin yayınlanan fragmanında Selim Hacıoğlu karakterini canlandıran Sarp Akkaya’nın ‘yalan suçu’ndan Ercüment Çözer tarafından alıkonulduğu görülüyor. Tanıtımın sonunda usta oyuncu Erkan Can’ın ağzından duyulan “Ercüment Çözer tedavi merkezine hoş geldiniz” cümlesi ise sezonun akışına dair ipuçları vermekte.

Dizinin ilk sezonu, içinde yaşadıkları yozlaşmış toplumdaki çürümüşlüğe son vermek isteyen Helen (Miray Daner) ve Savaş'ın (Boran Kuzum) kendi adaletlerini sağlamak için verdikleri mücadelede yollarının alışılagelmişin dışında bir adalet anlayışı olan Ercüment Çözer’le (Nejat İşler) kesişmesi konu alınmıştı.

Inter Medya imzalı ‘Saygı 2’nin senaryosu Ercan Mehmet Erdem imzası taşırken yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor.

Dizi önümüzdeki günlerde blutv'de izleyici karşısına çıkacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138