Sedat Peker olayı nedir ne değildir?

Damga İmtiyaz sahibi Mehmet Mert, son günlerde yayınladığı videolarla adından sıkça söz ettiren suç örgütü lideri Sedat Peker'i kaleme aldı

Gündem 12.06.2021, 05:56 Burak ZİHNİ
Sedat Peker olayı nedir ne değildir?

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in videolarını değerlendiren Mehmet Mert, Peker hadisesinin bir kamera ve tripottan fazlası olduğunu anlattı. Mert, “Öncelikle belli ki Sedat Peker'in aslında her defasında 'çocuklarıma, aileme bu yapılır mı' diyerek sinirlenip videolar çekmeye başladığını söylese de arka planda belli şeylerin döndüğü kesin. Bu işin bir kamera ve bir tripottan ibaret olmadığını daha önce de söylemiştik. Ve bu işin kime yarayacağı ile kime zarar vereceğini de iyi analiz etmek gerek” dedi.


2 İSİMDEN BAHSETMİYOR

Sedat Peker'in yayınladığı videoalarda MİT'in kilit ismi Hakan Fidan ve Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan hiç söz etmediğine de dikkat çeken Mert, “Sedat Peker videolarının dokuzunu da başından sonuna izleyenlerdenim. Gözden kaçırdıysam bağışlayın ama ben bu iki ismi videolarda hiç ama hiç duymadım. Ya bu iki isimle ilgili Sedat Peker Bir şey bilmiyor ya da bu iki isim eninde sonunda deşifre edilecekler” ifadesini kullandı. Peker'le ilgili kritik sorular da soran Mert, olup bitenlerin birçok şeye gebe olduğunu söyledi.

Mehmet Mert'in köşe yazısı için tıklayınız.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?