Sosyal medyada gündem olan Novotel'den açıklama: Sağlık çalışanlarımızdan özür dileriz

Dün yaşanan sağlık skandalı sosyal medyada gündem oldu. Zeytinburnu Novotel'de konaklayan Cerrahpaşa Tıp fakültesi çalışanı 8 doktor, konaklama paralarını ödedikleri halde yetkililer tarafından otelden zorla atıldıklarını söyledi. İddialar üzerine görüştüğümüz Novotel yetkilileri konu hakkında açıklama yaptı. İşte o açıklama...

Gündem 14.04.2020, 16:00 14.04.2020, 16:13
Sosyal medyada gündem olan Novotel'den açıklama: Sağlık çalışanlarımızdan özür dileriz

Zeytinburnu Novotel'de konaklayan Cerrahpaşa Tıp fakültesi çalışanı 8 doktorun, konaklama paralarını ödedikleri halde yetkililer tarafından otelden zorla atıldıklarını söylemeleri sosyal medyada gündem oldu.Konuyla ilgili vinlerce tweet atıldı ve İBB başkanı Ekrem İmmaoğlu, sağlıkçılara destek çağrısında bulunup, yardım eli uzattı. Yaşanan olayla ilgili  Zeytinburnu Novotel yetkililerinin açıklaması:

Zorunlu açıklama;

Sosyal medya üzerinden yayılan ve Novotel Ailesi olarak bizleri derinden üzen paylaşımlar üzerine bu açıklamayı yapma gereği doğmuştur. Novotel Zeytinburnu’nda konaklayan sağlık çalışanlarımızı istemeden üzdüysek içtenlikle özür dileriz. Canlarını hiçe sayarak toplum sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarımıza verdiğimiz önem ve değeri, ibis Eskişehir’de hizmetlerine sunduğumuz ve ibis Kayseri’de de yetkilileri hizmete sunmak üzere bilgilendirdiğimiz otellerimizle göstermiş bulunuyoruz. Sağlık çalışanlarımız acenta üzerinden gerçekleştirilen rezervasyonları doğrultusunda otelimizde konaklamaya devam etmekte olup, Novotel Zeytinburnu otelimizin hemen yanında yer alan İbis Zeytinburnu otelimiz tüm sağlık çalışanlarına hizmet verecektir. Accor Otel Grubu, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında başta sağlık çalışanları olmak üzere çalışanlarına, ortaklarına ve topluma destek vermektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur,

Novotel Zeytinburnu


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?