Süper Loto'da Büyük ikramiye sahibini buldu

Süper Loto'da büyük ikramiye 42 milyon 286 bin 938 TL, dün yapılan çekilişle sahibini buldu. 6 bilen talihli kuponunu İstanbul Eyüpsultan'da bir bayide oynadı. Bayi sahibi Yusuf Oylum, “Büyük ikramiye ilçemizden çıktığı için, mutluyuz ve gururluyuz. Kimse bana çıkmaz demesin. Umudunu kaybetmesin" dedi.

Gündem 08.02.2021, 19:45 Gazete Damga
Süper Loto'da Büyük ikramiye sahibini buldu

Süper Loto'da haftalardır devreden 42 milyon 286 bin 938 TL'lik büyük ikramiye sahibini buldu. İkramiye Eyüpsultan'da bulunan Oylum Bayi 'ye isabet etti. 36 yıldır Oylum Bayi'yi işleten Yusuf Oylum ise duyduğu mutluluğu ve memnuniyeti dile getirdi.

“BİZİM BAYİMİZDEN ÇIKMASI ÇOK HEYECAN VERİCİ"

Bayi sahibi Yusuf Oylum, “42 milyon 286 bin 938 lira gibi bir rakam verdik. Çok büyük bir rakam. Bunu inşallah güzel değerlendirir. İlçemizde böyle bir ikramiyenin bizim bayimizden çıkması çok heyecan verici. Şöyle bir algı var onu yıkmak istiyoruz. Sisal 'da şans oyunu oynandığında ikramiye çıkmıyor diye bir algı var ama görüldüğü gibi 42 milyon çıktı, verdik. Kesinlikle kimse ümitsizliğe kapılmasın. Az da olsa oynasınlar şanslarını denesinler. İlla ki bir şekilde çıkıyor" şeklinde konuştu.

“KİMSE 'BANA ÇIKMIYOR' DEMESİN, ŞANSINI DENESİN"

Herkesin şansını denemesini istediğini belirten Yusuf Oylum, “Özellikle şu sıralar pandemi koşullarının da verdiği zorluklardan dolayı insanlar bir umut arayışında. O yüzden sayısala büyük bir ilgi var. Gün içerisinde yoğunluklar oluşuyor. Ben de insanlara, 'Şansınızı deneyin. İlla ki bir şekilde vuracaktır' diye söylüyorum. Ben de her oyunda oynarım. Az çok bütçemi sarsmayacak şekilde oynuyorum. Umarım kazanan kişi Eyüpsultan'ı da unutmaz, yatırım yapar, istihdam sağlar. Bu da bizi çok mutlu eder. Pek çok çeşidi var. Çılgın sayısal loto, süper loto, on numara, şans topu. Seçenek çok. Birinden biri mutlaka çıkar. Kimse umudunu kaybetmesin. Sisal Şans'a da buradan teşekkür ederim" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?