Vali Yerlikaya duyurdu: 1 Mayıs'ta Kıraç Konseri

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya resmi Twitter hesabından 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı. Konser bilgisi de veren Yerlikaya, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak için KIRAÇ konseri ile sizlere sesleneceğiz. Şarkılara eşlik etmek için sizleri saat 16.10’da TV, radyo ve sosyal medya hesaplarımıza bekliyoruz" ifadelerini kullandı. Kıraç konseri, nerede ve saat kaçta? İşte detaylar...

Gündem 01.05.2020, 02:47 Gazete Damga
Vali Yerlikaya duyurdu: 1 Mayıs'ta Kıraç Konseri

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayıp, konser bilgisi verdi. Yerlikaya, ''1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak için KIRAÇ konseri ile sizlere sesleneceğiz. Şarkılara eşlik etmek için sizleri saat 16.10’da TV, radyo ve sosyal medya hesaplarımıza bekliyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Valilkten yapılan açıklama
Emek ve alın teri ile İstanbul ve ülkemizin gelişmesinde önemli role sahip işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyoruz.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi ve İstanbulumuzu etkileyen Kovid-19 salgınına karşı yürüttüğümüz mücadelede çalışanlarımızı her alanda destekledik ve gerekli imkanları sağlamak için seferber olduk. Büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz. İşçilerimizin haklarının korunması için gerçekleştirilen her çalışmayı öncelemeye ve desteklemeye devam edeceğiz. El ele hep birlikte bu günleri de aşacağız.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü Kovid-19 ile mücadele kapsamında bu sene evlerimizde karşılıyoruz. İşçi kardeşlerimize ve ailelerine 1 Mayıs coşkusunu bir nebze yaşatmak için İstanbul Valiliği olarak, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için özel bir konser düzenliyoruz.

Baharı yaşadığımız ama pandemi nedeniyle alınan tedbirlere uyarak sokağa çıkılmayan bu gün; işçilerimize bir moral olması için gerçekleştirdiğimiz konserimizi açık alanda değil, yerin 70 metre altında ve en zor şartlarda çalışılan metro inşaatı alanında (Gayrette–İstanbul Havalimanı Metro Hattı) gerçekleştireceğiz.

Sevgili KIRAÇ, Gayrettepe İstasyonu çalışma alanında kısa bir konser ile bizlerle birlikte olacak…

Kıraç konseri ne zaman, saat kaçta olacak?
Canlı yayınlayacağımız konserin frekans bilgilerini dikkatinize arz eder, iyi çalışmalar dileriz.

Konser Saati: 16.10

Konser Canlı Yayın Frekans Bilgisi: Dowlink Frekansı: 11136 Mhz Dowlink Pol : H(Yatay)
SR: 2962
Fec: 5/6

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?