Yağız Can Konyalı uyuşturucuyla yakalandı!

Perşembe akşamları yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde oynayan Yağız Can Konyalı'nın içerisinde bulunudğu araçtan 19 gram uyuşturucu madde çıktı. Karakola götürülen başarılı oyuncu serbest bırakıldı.

Gündem 01.06.2018, 12:37 Burak ZİHNİ
Yağız Can Konyalı uyuşturucuyla yakalandı!

Geçtiğimiz haftalarda birkaç ünlünün hapis cezasına çarptırılmasının ardından bir kez daha uyuşturucu konusu gündeme geldi. Bizim Hikaye oyuncularından Yağız Can Konyalı, girdiği polis kontrolünde 19 gram uyuşturucu ile yakalandı. 

OTOMOBİLDEKİ KOKU POLİSİN DİKKATİNİ ÇEKTİ
Otomobil içerisinde bulunan Yağız Can Konyalı ve T.A., GBT kontrolünden geçirildi. Yapılan işlemler sırasında otomobilin içerisinde bir koku olduğunu fark eden polis memurları oyuncu ve arkadaşı T.A.'yı otomobilden indirdi. Karakola götürülerek ifadeleri alınan Yağız Can Konyalı ve arkadaşı serbest bırakıldı.


YAĞIZ CAN KONYALI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
Yağız Can Konyalı 20 Eylül 1991'de İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Trabzonludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Yağız Can Konyalı sevenlerinin karşısına ilk kez 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' adlı dizi ile geçti. Ama asıl kendini geniş kitlelerce tanınması 'Adı Mutluluk' dizisindeki 'Zeki' rolüyle oldu.

'Takım: Mahalle Aşkına' filmindeki 'Turgay' rolüyle Altın Portakal Jüri Özel Ödülü'nü kazanmayı başararak herkese kendini kanıtladı.

Yağız Can Konyalı, şu sıralar 'Bizim Hikaye' dizisinde Rahmet karakterini canlandırıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?